nkfb

Swoją ofertę kierujemy do osób organizujących :

 

 • przyjęcie weselne
 • poprawiny
 • studniówkę
 • koncert
 • półmetek
 • 18'stkę
 • komers
 • bankiet firmowy
 • bal sylwestrowy
 • bal karnawałowy
 • andrzejki
 • imprezę plenerową
 • inne imprezy okolicznościowe

 

W naszej ofercie posiadamy również:

 

Wesele Marzeń

 

Dzień Waszego Ślubu, dzień w którym piękne, romantyczne i długo oczekiwane marzenie spełnia się. Dzień wyjątkowy i bardzo ważny dla Was jak i Waszych Bliskich, bowiem w jednej chwili połaczą się Wasze serca, życia oraz rodziny. Dzień ten musi zakonczyć się sukcesem!

Aby Wasze plany w żaden sposób nie zostały zakłócone oddajcie obsługę muzyczną Waszego przyjęcia w ręce profesjonalistów. Z przyjemnością i zaangażowaniem spełnimy najbardziej wymagające oczekiwania Państwa oraz Gości weselnych.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każde obsługiwane przez nas przyjęcie jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Powierzając nam muzyczną stronę przyjęcia weselnego, będziecie mieć pewność, że ten niezwykły dzień pozostanie w Waszej pamięci do końca życia.

 

 

Wesele klasyczne czy nowoczesne ?

Nasi Dj'e poprowadzą każdy rodzaj przyjęcia z największym naciskiem na maksymalne dopasowanie się do upodobań Państwa oraz Gości. Dj a raczej prezenter muzyczny występuje jednocześnie w roli wodzireja. Na Państwa życzenie poprowadzi tradycyjne oczepiny oraz zabawy dla Gości. Wszystkie szczegóły oraz scenariusz przyjęcia omawiane są na spoktaniu z Narzeczonymi.

 

Repertuar muzyczny

Taniec, zabawy taneczne oraz konkursy to czyniki które pozwalają dobrze zapamiętać i mile wspominać każdą imprezę, dlatego proponujemy przede wszystkim muzykę rozrywkowo – taneczną, a więc największe przeboje zagranicznej i polskiej muzyki z lat 60' – 90' oraz najnowsze hity z radiowych list przebojów. W kilkutysięcznej bazie utworów można znaleźć również muzykę z innych gatunków takich jak : latino, house, dance, pop, r&b. Dobór odpowiedniego repertuaru zawsze odbywa się na żywo, tak, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagajacych Gości.

 

Od strony technicznej

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie znanych na świecie firm branży Dj-skiej, nagłośnieniowej oraz oświetleniowej. Nad sprawnym przebiegiem obsługiwanej imprezy czuwają 2 osoby: Dj- Prezenter muzyczny oraz Lj ( Light Jockey) – osoba sterująca oświetleniem, technik.

Chcąc nadać baśniowy charakter szczególnym momentom ( np. Pierwszy taniec Pary Młodej) używamy efektów specjalnych takich jak: profesjonalny ciężki dym snujący się po podłodze, wyrzutnie konfetti czy wytwornice baniek mydlanych. Na życznie możemy zorganizować również pokaz laserowy, pirotechniczny lub taneczny. W swojej ofercie posiadamy również oświetlenie architektury wnętrza lokalu weselnego.

 

A może jednak zespół muzyczny ?

Wiele par planujących przyjecie weselne stoi przed dylematem Dj czy może zespół ?  Odpowiedź jest bardzo prosta: Zepsuć przyjęcie może zarówno Dj jak i zespół muzyczny najważniejsze jest to z kim mamy do czynienia. Jeśli będą to osoby sprawdzone i na prawdę znające sie na rzeczy to sukces imprezy gwarantowany! Poniżej przedstawię jednak kilka cech różniacych Dj'a od zespołu muzycznego:

 • Dj posiada muzykę z każdego krańca świata i w każdej chwili może odtworzyć wszystko co da się zapisać na płycie CD/MP3 – silny argument dla przyjęć dwujęzycznych/dwukulturowych.

 • Dj posiada większy repertuar muzyczny niż zespół i odtwarza oryginalne brzmienie utworów.

 • Dj może odtwarzać muzykę bez przerw koniecznych w przypadku zespołu, goście mogą się bawić kiedy chcą.

 • Koszt usługi profesjonalnego Dj’a to średnio połowa ceny usługi zespołu muzycznego.

 

Oczywiście decyzja należy do Was :)

 

Studniówka - poważnie oraz wystrzałowo!

 

Podchodząc do obsługi techniczno – muzycznej balu maturalnego szczególną uwagę przykładamy do Waszych upodobań – uzasadnienie jest bardzo proste - to przecież jest Wasz bal.

Jeśli chcecie aby ten jedyny w waszym życiu wieczór był naprawdę wyjątkowy i pozostał w waszej pamięci skontaktujcie się nami.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba z przyjemnością pomożemy przy organizacji polecając sprawdzony lokal, usługi kamerzysty, fotografa czy firmy cateringowej. W ten sposób zaoszczędzicie sporo cennego czasu.

Posiadamy szeroki repertuar muzyczny a podczas imprezy nie zamykamy się w żadnym klimacie muzycznym lecz staramy się zagrać przede wszystkim tak żeby parkiet wypełniony był po brzegi. Jako Dj'e prezenterzy mamy ciągły kontakt z klubami muzycznymi.

Nasza obecność oraz profesjonalny sprzęt audiowizualny to gwarancja udanej imprezy!

Podczas naszych imprez nie brakuje atrakcji takich jak: karaoke, pokazy laserowe, pirotechnika, bańki mydlane, ciężki dym podczas poloneza oraz najnowszy efekt specjalny - wyrzutnie dymu, które zapewniają niesamowity klimat panujący na imprezach frozen party.

Proponujemy niezobowiązujące spotkanie z klasą na którym prezentujemy nasze usługi - jest to najlepszy sposób sprawdzenia naszej oferty. Wystarczy zadzwonić lub napisać kiedy i gdzie możemy się zaprezentować.

 

Koncerty

 

Posiadasz własny zespół? Organizujesz koncert? Chciałbyś żeby wypadł jak najlepiej?
Dobrze trafiłeś!

Nasza obecność sprawi, że Twój koncert stanie się bardziej atrakcyjny dla widza.

Usługa związana z koncertami polega na obsłudze technicznej (nagłośnienie, oświetlenie, efekty specjalne) koncertów zespołów z żywą muzyką, zarówno tych wewnątrz jak i w plenerze.

 

TAGI: Dj na wesele Nowy Sącz, Dj na wesele Kraków, Dj weselny, dj-wodzirej, dj małopolska, dj na wesele Limanowa, Dj Tarnów, Dj Nowy Targ, ciężki dym, pierwszy taniec w dymie, pierwszy taniec w chmurach, profesjonalny dj weselny, dekoracje światłem, zimne ognie, pirotechnika, dj na studniówkę Nowy Sącz, Dj na osiemnastkę, dj na imprezę firmową, wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia, nagłośnienie imprez, oświetlenie imprez. 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Partytime.net.pl
   dla Imperium Rozrywki | 2011