nkfb

 

Za początek naszej działalności można przyjąć rok 2003 kiedy to pierwsze nasze imprezy były dyskotekami szkolnymi oraz osiemnastkami. W miarę upływu czasu przybywało zarezerwowanych terminów nie tylko na szkolne dyskoteki ale również na studniówki i przyjęcia weselne. Ciągle powiększało się nasze zaplecze techniczne, które w roku 2009 doznało wielkiego przeobrażenia w sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy najnowszych technologii.

Dziś mamy za sobą setki przeprowadzonych z sukcesem imprez. Zdobyte dośwaidczenie daje nam wiarę w to, że nie ma dla nas imprezy której wymaganiom byśmy nie podołali.

 

W proflil naszej działalności wpisuje się profesjonalne prowadzenie oraz obsługa techniczna wesel, studniówek, bankietów firmowych, koncertów, konferencji oraz wszelkich imprez kulturalno - rozrywkowych. Nasze zaplecze sprzętu scenicznego pozwala obsłużyć nagłośnienie i oświetlenie średnich imprez plenerowych.

 

Naszymi głównymi atutami są:

- indywidualne podejście do każdej realizacji

- szeroki repertuar muzyczny tylko z licencjonowanych nośników

- wykwalifikowana, doświadczona załoga (dj-e, oświetleniowcy, realizatorzy dźwięku)

- wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz multimedialny

- pomoc przy organizacji eventów (scena, sala bankietowa, kamerzysta, fotograf, catering)

 

NASZA OBECNOŚĆ TO SUKCES TWOJEJ IMPREZY

 

 

 

TAGI: Dj na wesele Nowy Sącz, Dj na wesele Kraków, Dj weselny, dj-wodzirej, dj małopolska, dj na wesele Limanowa, Dj Tarnów, Dj Nowy Targ, ciężki dym, pierwszy taniec w dymie, pierwszy taniec w chmurach, profesjonalny dj weselny, dekoracje światłem, zimne ognie, pirotechnika, dj na studniówkę Nowy Sącz, Dj na osiemnastkę, dj na imprezę firmową, wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia, nagłośnienie imprez, oświetlenie imprez. 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Partytime.net.pl
   dla Imperium Rozrywki | 2011